Accesorii server

Pagina

1

din

2

Adaptor server HPE FlexFabric 534FLR-SFP+, 10Gb, 2 porturi fibra, 700751-B21
in stoc
1.422
 lei
973,99
 lei
-
32
%
Cablu Dell HD-Mini SAS, 12Gbit/s, lungime 2m, customer kit, 470-ABDR, 470-ABDR
in stoc
368
 lei
303,99
 lei
-
17
%
Cablu Dell SAS Raid Card PERC, 833CH, 0833CH,ODD X4, ASSY, pentru Dell R330, 833CH
in stoc
209
 lei
155,99
 lei
-
26
%
Cablu fibra optica Dell OM4, lungime 10m, conector LC-LC, 470-ACMN, 470-ACMN
in stoc
276
 lei
196,99
 lei
-
29
%
Cablu fibra optica Dell OM4, lungime 3m, conector LC-LC, 470-AAYQ, 470-AAYQ
in stoc
296
 lei
202,99
 lei
-
31
%
Cablu HPE BladeSystem c-Class, Small Form-Factor, Pluggable 3m, 10GbE, Direct Attach SFP+, Copper, 487655-B21
in stoc
1.111
 lei
804,99
 lei
-
28
%
in stoc
798
 lei
643,99
 lei
-
19
%
in stoc
390
 lei
288,99
 lei
-
26
%
in stoc
1.459
 lei
1.195,99
 lei
-
18
%
HPE Drive Enclosure DL38X Premium, 8xHDD Bay, Gen10, 6 SFF SAS/SATA+, 826690-B21
in stoc
1.848
 lei
1.489,99
 lei
-
19
%
HPE dual 8GB microSD, adaptor USB 2.0, Enterprise Mainstream Flash Media Kit, 741279-B21
in stoc
853
 lei
698,99
 lei
-
18
%
in stoc
2.361
 lei
1.685,99
 lei
-
29
%
in stoc
1.380
 lei
993,00
 lei
-
28
%
in stoc
440
 lei
311,99
 lei
-
29
%
in stoc
927
 lei
784,00
 lei
-
15
%
in stoc
1.121
 lei
784,00
 lei
-
30
%
in stoc
1.586
 lei
1.108,98
 lei
-
30
%
HPE Trusted Platform Module (TPM) Module Kit, 488069-B21, 488069-B21
in stoc
218
 lei
175,99
 lei
-
19
%
Kit cablu HPE ML30, Gen10, Mini SAS, P06307-B21
in stoc
207
 lei
148,99
 lei
-
28
%
Kit cablu intern SAS HPE DL160/120, Gen10, 8SFF, Smart Array, 866448-B21
in stoc
188
 lei
145,99
 lei
-
22
%
Kit radiator procesor server Dell Heatsink 412-AALK, pentru 2nd CPU PowerEdge R440, 412-AALK
in stoc
213
 lei
159,00
 lei
-
25
%
Kit radiator procesor server Dell Heatsink, pana la 135W, pentru PowerEdge R530, L412-AAGF
in stoc
82
 lei
64,99
 lei
-
21
%
Kit sine rack din otel inoxidabil Dell ReadyRails 770-BCKW, 1U, fara cablu, 770-BCKW
in stoc
383
 lei
303,99
 lei
-
21
%
MicroSD HPE 8GB Enterprise Mainstream Flash Media Kit, 726116-B21
in stoc
396
 lei
274,99
 lei
-
31
%
Accesorii server
SC LICENSE HUB SRL | Toate drepturile rezervate © 2019 - 2021 | www.licensehub.ro $$ | Preturile includ TVA | Stocurile sunt afisate in timp real
Gazduit si dezvoltat de