Accesorii supraveghere video IP

Pagina

1

din

1

in stoc
215
 lei
171,99
 lei
-
20
%
in stoc
33.927
 lei
25.701,99
 lei
-
24
%
Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, TX1310nm / 1.25Gbps, RX1310nm / 1.25Gbps, LC, Multi mode si Duplex Fiber, 1 Km, SFP-1.25G-1310DFMM
in stoc
94
 lei
62,99
 lei
-
33
%
Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550, TX1550nm / 1.25Gbps, RX1310nm / 1.25G, LC, 0-20Km, Single Mode, HK-1.25G-20-1550
in stoc
152
 lei
109,99
 lei
-
28
%
Modul SFP-1.25Gbps-20-1310, Single Mode si Single Fiber, 20 Km, 0~70℃, SFP-1.25G-20-1310
in stoc
106
 lei
82,99
 lei
-
22
%
in stoc
32
 lei
23,99
 lei
-
25
%
Accesorii supraveghere video IP
SC LICENSE HUB SRL | Toate drepturile rezervate © 2019 - 2021 | www.licensehub.ro $$ | Preturile includ TVA | Stocurile sunt afisate in timp real
Gazduit si dezvoltat de