CISCO
54
produse
  • /
CISCO
Cablu pentru stacking CISCO 72-2632-01 STACKWISE
1
in stoc
226
 lei
194,70
 lei
-
14
%
SECOND HAND
Cisco SCA 11000 Series Secure Content Accelerator
3
in stoc
970
 lei
766,36
 lei
-
21
%
SECOND HAND
Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C
3
in stoc
53
 lei
45,54
 lei
-
14
%
SECOND HAND
Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-02 1000Base-SX SFP
1
in stoc
51
 lei
45,54
 lei
-
11
%
SECOND HAND
Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-03 1000Base-SX SFP
8
in stoc
53
 lei
45,54
 lei
-
14
%
SECOND HAND
Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver
38
in stoc
54
 lei
45,55
 lei
-
16
%
SECOND HAND
Router second hand Cisco ASA 5510  Adaptive Security Appliance
1
in stoc
353
 lei
304,01
 lei
-
14
%
SECOND HAND
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48PST-L
12
in stoc
417
 lei
349,75
 lei
-
16
%
SECOND HAND
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E
2
in stoc
1.506
 lei
1.244,60
 lei
-
17
%
SECOND HAND
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S
13
in stoc
475
 lei
403,43
 lei
-
15
%
SECOND HAND
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S
1
in stoc
619
 lei
502,86
 lei
-
19
%
SECOND HAND
Switch Second Hand Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-L
1
in stoc
494
 lei
393,50
 lei
-
20
%
SECOND HAND
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48TC-L
20
in stoc
431
 lei
349,75
 lei
-
19
%
SECOND HAND
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-48PS-S
22
in stoc
445
 lei
394,50
 lei
-
11
%
SECOND HAND
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S
16
in stoc
401
 lei
353,73
 lei
-
12
%
SECOND HAND
Switch second hand Cisco layer 3 WS-C3560V2-24TS-S V02
7
in stoc
367
 lei
329,87
 lei
-
10
%
SECOND HAND
Switch second hand Cisco MDS 9148
2
in stoc
1.119
 lei
896,61
 lei
-
20
%
SECOND HAND
Telefoane IP noi Cisco SPA504G
1
in stoc
661
 lei
572,52
 lei
-
13
%
Telefoane IP noi Cisco Unified 7945G-CCME
1
in stoc
1.454
 lei
1.268,53
 lei
-
13
%
WIC 1B S/T  Port ISDN Card
93
in stoc
52
 lei
45,55
 lei
-
12
%
SECOND HAND
Acces Point Wireless Cisco WAP200 PoE/Rangebooster
1
in stoc
215
 lei
194,65
 lei
-
9
%
REFURBISHED
Cablu de Retea Rj45 Cisco CAT5e
6
in stoc
41
 lei
34,80
 lei
-
15
%
REFURBISHED
Mini GBIC Second Hand Avago AFBR-57RAEZ
15
in stoc
56
 lei
45,55
 lei
-
19
%
SECOND HAND
Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW
83
in stoc
56
 lei
45,55
 lei
-
19
%
SECOND HAND
CISCO
SC LICENSE HUB SRL | Toate drepturile rezervate © 2019 - 2021 | www.licensehub.ro $$ | Preturile includ TVA | Stocurile sunt afisate in timp real
Gazduit si dezvoltat de