Accesorii switch-uri
Cod produs:
1.25G-SFP-20D-AU

Modul compatibil HP Aruba Double Fiber, 1.25G, SFP

Cod produs:
1.25G-SFP-20D-AU
Imagine produs lipsa
-
18
%
PRODUS NOU
Producator
EDGE
Garantie
999
luni
Poti returna produsul in maxim 14 zile
Deschiderea coletului la livrare
999 luni garantie persoane fizice
999 luni garantie persoane juridice
Plata cu Cardul Bancar (click)
Cumpara prin SICAP/SEAP (click)

Modul compatibil HP Aruba Double Fiber, 1.25G, SFP

1.25G-SFP-20D-AU
Producator
Garantie
999
luni garantie
Livrare in 1-2 zile
10
produse in stoc
Update stoc:
11.05.2021
20.10.2021
Update stoc:
11.05.2021
20.10.2021
PRP:
139
 lei
(
-
25
lei)
114,49
 lei
PRP:
139
 lei
(
-
25
lei)
114,49
 lei
Livrare in 1-2 zile
10
produse in stoc
Ultimul update de stoc:
11.05.2021
20.10.2021
Ultimul update de stoc:
11.05.2021
20.10.2021
Disponibil in 6 Rate fara dobanda de la 19 lei/lunar

Descriere produs Modul compatibil HP Aruba Double Fiber, 1.25G, SFP

Tx/Rx 1310/1310nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 20km over SMF, 15 dB, Temp. 0-70C

Imaginile si descrierea produsului sunt cu titlu de prezentare. Uneori este posibil sa existe diferente intre poza afisata pe site si produsul efectiv. Daca ati depistat o eroare in descrierea sau in poza produsului va rugam sa ne contactati la adresa de email asistenta@licensehub.ro

Descriere produs Modul compatibil HP Aruba Double Fiber, 1.25G, SFP

Tx/Rx 1310/1310nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 20km over SMF, 15 dB, Temp. 0-70C

Imaginile si descrierea produsului sunt cu titlu de prezentare. Uneori este posibil sa existe diferente intre poza afisata pe site si produsul efectiv. Daca ati depistat o eroare in descrierea sau in poza produsului va rugam sa ne contactati la adresa de email asistenta@licensehub.ro

Informații suplimentare

ET Producator

ET Garantie

999

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul compatibil HP Aruba Double Fiber, 1.25G, SFP”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

SC LICENSE HUB SRL | Toate drepturile rezervate © 2019 - 2021 | www.licensehub.ro $$ | Preturile includ TVA | Stocurile sunt afisate in timp real
Gazduit si dezvoltat de